В период карантина мы продолжаем работу онлайн. Отправка товаров Пн-Пт.

Валюта
$ грн.

Комерційна пропозиція

Ми постачаємо базові варіанти ущільнювальної гуми: притвору (стулки) і склопакета для всіх основних пластикових профільних систем, вікна та двері з яких можна зустріти в Україні: Rehau, KBE, Salamander, Aluplast, Veka, WDS, Winbau, Kommerling, Wintech, Foris, Brokelmann, Steko та ін.

            

У нас ви можете придбати утеплювачі для широкого діапазону дерев'яних конструкцій - більше 60 найменувань для вікон і дверей з дерева. Професійні ущільнювачі, виготовлені з модифікованого ТПЕ - стійкі до змін температури, вологості, до прямих сонячних променів.

Завжди в наявностi маємо великий ассортимент ущільнювачів (гумок) для алюмінієвих конструкцій. Ви знайдете рішення для широкого поля застосування: алюмінієві вікна та двері, офісні перегородки, цільноскляні перегородки, утеплення внутрішніх і зовнішніх стінних прорізів (тамбури, вітрини), фасадні (вітражні) конструкції, рами балконного стекління, розділові системи. У нас представлені всі основні категорії за сферою застосування: клини, ущільнювач притвору, ущільнювач склопакета, ущільнювач середнього контуру. Також ви знайдете потрібний варіант для конкретних профільних алюмінієвих систем: Alumash, Alutech, Alumil, Reynaers, Rescara, Lorenzoline, Зеніт.

                  

Купуйте самоклеючі ущільнювачів (самоклейка):

D-профіль (7,5 * 9мм; 10 * 12мм; 12 * 14мм; 15 * 21мм),

E-профіль (4 * 9мм, 8 * 15мм; 6 * 10мм),

 P-профіль (5.5 * 9мм).

Замовляйте надійні дверні дотягувачі для конструкцій вагою від 40 до 120 кг і шириною стулки від 750 до 1250 мм. від відомих європейських виробників: Geze, Dorma, Armadillo, Eco-Schulte, GU, Ryobi.

     

Ми пропонуємо широкий асортимент комплектуючих для металопластикових, дерев'яних та алюмінієвих вікон і дверей: віконні та дверні ручки, замки та натискні гарнітури, петлі і шпінгалети, комплекти поворотно-відкидної фурнітури, засувки і декоративні накладки, ручки з замком та віконні провітрювачі, фурнітура для алюмінієвих конструкцій, москітна сітка в рулонах. 

          

Окрім представлених на сайті товарних позицій, ми готові запропонувати інші, у тому числі, нестандартні і рідкісні рішення для різного роду пластикових, алюмінієвих і дерев'яних конструкцій. Ми також готові виготовити ущільнювач по індивідуальному запиту і вимогам під замовлення.