Ущільнювачі для вікон і дверей

 

Основним критерієм, який визначає якість віконних і дверних конструкцій, є опір зовнішнім впливам на вікно чи двері. Зрозуміло, все це стосується кількох аспектів, як монтажу, так і самої технології виготовлення даних виробів. Монтаж проводиться із застосуванням різних пінних та інших утеплюючих засобів. З ущільненням ж, як скла справа складніша. Сучасні вікна - це наукомісткі конструкції. Але, як і класичні, вони складаються зі стандартних елементів - коробок, рам та самого скління. Тому ущільнювачі для вікон і балконних дверей підрозділяються на кілька видів. Всі вони являють собою гумові вставки, в залежності від місця установки, що мають різні, досить складні профілі.

 

Виробники пропонують кілька варіантів ущільнювачів для дверей, чия функція полягає в ліквідації щілин, які виникають при примиканні, одна до одної, частин віконних і дверних профілів. До них відносяться елементи скління, імпости, фільонки, а також стулки рам і дверні полотна. Місце положення гумки визначає її форму і спосіб закріплення.

 

Ущільнювач скла для вікон і балконних дверей герметизує стик між склопакетом і штапіком, в якому він закріплюється. Ущільнювач для притвору може бути встановлений як на коробці рами, так і двері, повністю виключаючи зазори. Завдяки уніфікації та стандартизації конструкцій, ущільнювачі для дверей від різних виробників взаємозамінні. Відмінності між ними полягають в матеріалі, це або етилен-пропіленовий каучук (EPDM), або термопластичний еластомер (TPE), у вигляді профілю і кольорі.

Завдяки застосуванню сучасних технологій, ущільнювачі для вікон і дверей мають прекрасні експлуатаційні властивості, що дозволяють застосовувати їх в різних кліматичних умовах, без втрати основних властивостей. Так, температурний діапазон, в якому зберігається гнучкість і еластичність ущільнювачів, становить від -30 ° С, до + 60* С. Відповідно, перебуваючи в цих межах, матеріал ушільнювачей гарантовано захистить будь зазор, зберігши повну герметичність.

 

Ущільнювачі для вікон і дверей

 

 

Віконні / дверні ущільнювачі: переваги установки

 

Отже, якісні віконні та дверні ущільнювачі - це маса незаперечних переваг:

- Захист від пилу, атмосферних опадів і шуму;

- Зручність користування і безпеку. Навіть при сильному і різкому закриванні, шнур пом'якшує удар, оберігаючи конструкцію;

- Завдяки плавності закриття, ушільнювач захищає фурнітуру від швидкого зносу;

- Забезпечення тривалої експлуатації без втрати номінальних параметрів.

 

Ущільнювачі з гуми

 

Крім того, якщо трапиться пошкодження цілісності гуми, її заміна не складе особливих труднощів. Всі представлені віконні і дверні ущільнювачі характеризуються стійкістю прямому сонячному світлу, підвищеною міцністю на розрив і опору механічному стиранню.

 

Купити ущільнювач для вікон або дверей ви можете, зробивши замовлення на нашому сайті UPLOTNITELI.COM або зв'язавшись з нашими менеджерами. Завдяки широкій мережі представництв по всій Україні і співпраці з основними транспортними фірмами (Нова Пошта, Делівері, Інтайм, САТ), доставка замовлення буде здійснена в мінімальні терміни з зручним для вас варіантом оплати по всій території України. Ми готові допомогти вам з найсміливішими завданнями своїми ушільнювачами.