В период карантина мы продолжаем работу онлайн. Отправка товаров Пн-Пт.

Валюта
$ грн.

Гумові ущільнювачі самоклеючі

 

Ущільнювач самоклеючий: опис і застосування

 

Ущільнювач самоклеючий є відмінним помічником при будівництві, ремонті та господарстві. Його можна використовувати для дерев'яних вікон, металевих і дерев'яних дверей. Завдяки самоклеючим ущільнювачам в приміщенні зберігається більше тепла, поліпшується звукоізоляція, знижується ймовірність появи протягу. Крім того, ущільнювач є відмінним амортизатором, який при закритті дверей і вікон пом'якшує удар.

 

При монтажно-покрівельних роботах ущільнює щілини, наприклад, в разі обробки мансардних вікон. При правильному використанні самоклеючого ущільнювача можна зробити перебування в приміщенні більш комфортним. Гумовий ущільнювач самоклеючий продається в котушці, намотування якої становить від 50 до 400 М.Л., залежно від виду. Кожна упакована коробка має по 6 котушок.

 

Гумовий ущільнювач самоклеющий

 

 

Переваги сучасної самоклеючої гуми

 

У наш час ущільнювачі становляться все більш досконалими. Завдяки спеціальній гумі з м'якою фактурою поверхні більш щільно з'єднуються. Ущільнювач також не поглинає вологу і під впливом озону є стійким до окислення.

 

Такий матеріал можна застосовувати при температурі від -60 до +120 градусів за Цельсієм. Компанія-виробник гарантує, що самоклеючий ущільнювач не тріснув, зберігши свою пружність і форму, навіть при постійній експлуатації.

 

Єксплуатаціні властивості гуми самоклеючої

 

Де вигідніше купити ущільнювач самоклеючий?

 

Сьогодні самоклеючий ущільнювач можна купити практично в кожному будівельному магазині. Хоча вигідніше такий продукт купувати в Інтернет-магазині "UPLOTNITELI.COM», де в кілька кліків ви отримуєте ущільнювач самоклеючий за доступною ціною. Наш ресурс надає безліч переваг для покупця. У нас для клієнта проведуть консультацію з приводу складу сировини, виконають підбір потрібної конфігурації і здійснять оперативну доставку до вашого будинку або підприємству.

 

Самоклеючий ущільнювач