В период карантина мы продолжаем работу онлайн. Отправка товаров Пн-Пт.

Валюта
$ грн.

Гумові ущільнювачі для вікон

О КОМПАНИИ

Мы сотрудничаем с оптовыми клиентами и конечными потребителями уплотнительной резины. UPLONITELI.COM предлагает самый большой в Украине ассортимент, оптимальные цены и гарантирует качество продукции. У нас вы найдете качественное обслуживание, профессиональных менеджеров и широкий выбор решений на все случаи жизни и бизнеса.
О компании

НЕСКОЛЬКО ФАКТОВ О UPLONITELI.COM

27 млн. метров

Отгруженного уплотнителя

UPLONITELI.COM является крупнейшим дистрибьютором уплотнительной резины на рынке Украины. Наша продукция стоит в окнах жилых домов, торговых центров, офисных зданий, в терминалах аэропортов. Мы всегда стараемся подобрать лучшее решение, как для небольших индивидуальных заказов, так и для крупных оптовых поставок уплотнителя.
АССОРТИМЕНТ UPLONITELI.COM
3300+
Товарных позиций
С 2009 года на рынке Украины
КТО НАШИ КЛИЕНТЫ
Кто наши клиенты
ИСТОРИЯ НАШЕЙ КОМПАНИИ
 1. СТАРТ ПРОЕКТА.

  Входим на рынок Украины с обширным ассортиментом уплотнительной резины и представительствами в четырех городах. Начало оптовых отгрузок для производителей окон и представителей крупного бизнеса.

  Уплотнители для окон
 2. Уплотнители для пластиковых окон

  Успешно запускаем сайт UPLONITELI.COM с обширным ассортиментом продукции, удобной навигацией.

  ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН.

 3. ОФИС-СКЛАД В КИЕВЕ.

  Открываем оптово-розничный склад-офис в Киеве (Бориспольская 7).

  Уплотнители для окон
 4. Уплотнители для окон

  Преодолеваем показатель, закрепляющий за нами статус крупнейшего игрока на рынке уплотнителей Украины.

  10 000 УСПЕШНЫХ ЗАКАЗОВ.

 5. РЕДИЗАЙН САЙТА.

  Осуществляем глобальное обновление функционала и внешнего вида UPLONITELI.COM для наших требовательных клиентов.

  Уплотнители для окон
ИСТОРИЯ НАШЕЙ КОМПАНИИ
 • СТАРТ ПРОЕКТА.

  Входим на рынок Украины с обширным ассортиментом уплотнительной резины и представительствами в четырех городах. Начало оптовых отгрузок для производителей окон и представителей крупного бизнеса.

 • ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН.

  Успешно запускаем сайт UPLONITELI.COM с обширным ассортиментом продукции, удобной навигацией.

 • ОФИС-СКЛАД В КИЕВЕ.

  Открываем оптово-розничный склад-офис в Киеве (Бориспольская 7).

 • 10 000 УСПЕШНЫХ ЗАКАЗОВ.

  Преодолеваем показатель, закрепляющий за нами статус крупнейшего игрока на рынке уплотнителей Украины.

 • РЕДИЗАЙН САЙТА.

  Осуществляем глобальное обновление функционала и внешнего вида UPLONITELI.COM для наших требовательных клиентов.

ОТЗЫВЫ. ЧТО ГОВОРЯТ О НАС НАШИ КЛИЕНТЫ

Что говорят о нас
наши клиенты

Мы сотрудничаем с оптовыми клиентами и конечными потребителями по всей Украине, и они радуют нас отзывами о качестве нашей работы. В большей степени отзывы положительные, но мы всегда приветствуем конструктивную критику, что позволяет нам работать лучше в дальнейшем.

Пластикові вікна - це будинок без протягів, вуличного шуму і зимового холоду. Через кілька років після придбання віконної конструкції з'являються видимі недоліки, які можна легко усунути, якщо ущільнювач для пластикових вікон купити вчасно і замінити. УЩІЛЬНЮВАЧ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН - це прокладка з каучуку (EPDM), силікону або термопластику (ТПЕ) трубчастої форми, яка сприяє ущільненню стиків у віконному профілі. Для збільшення захисних властивостей використовують кілька рядів віконних ущільнювачів: зовнішній і внутрішній.

 

Чому важливо оновити гумовий ущільнювач для вікон?

 

Згодом навіть найякісніший матеріал, який використовували при монтажі (заводський) вимагає заміни. Постійний вплив різних температур, води і пилу призводить до того, що гумова резинка для вікон втрачає свої властивості, на її поверхні виникають тріщини, які не можуть запобігти проникненню вологи. Зазвичай проблема з втратою вікном або балконними дверима ізоляційних властивостей нагадує про себе через 5-7 років після ремонту.

 

При замерзанні навіть найякісніша резинка на пластикове вікно, якщо вона волога, розривається і в будинок безперешкодно потрапляє вітер, шум і пил. Вода, яка може через прокладку проникнути до деталей вікна, негативно впливає на усю конструкцію, зменшує її термін експлуатації. Уникнути покупки нового вікна допоможе своєчасна заміна силіконової прокладки, яка представлена ​​в декількох варіантах.

 

Ми пропонуємо найпрогресивніше рішення, яке давно взяли на озброєння всі ключові виробники в індустрії пвх конструкцій. EPDM, він же пористий синтетичний каучук - це високоякісний термополімер.

 

Ущільнювач для вікон

 

Який ущільнювач потрібен вам?

 

Не існує універсальної прокладки, яка зможе якісно ізолювати будинок від зовнішнього впливу. Пластикові вікна різних виробників (Rehau, Salamander, KBE, Veka) мають особливості і виготовляються з урахуванням певної геометрії для сумісності з гумками конкретної форми. Виходячи з рекомендацій виробника, можна вибрати відповідний УЩІЛЬНЮВАЧ ДЛЯ ВІКОН, який зможе поліпшити щільність закривання.

 

Еластичні прокладки можуть тривалий час захищати затишок в домі при температурі до -30°C і вітрі до 100 км / год. Їх можливості значно розширилися з часів, коли вікна утеплювали скотчем, папером і ватою. Сьогоднішні технології виробництва дозволяють захистити свою квартиру, приватний будинок або офіс від агресивних впливів навколишнього середовища, зокрема перепадів температур і вологості.

 

У нашому каталозі ви знайдете гумки для пластикових вікон і балконних дверей ключових європейських і вітчизняних виробників. Близько двох десятків найменувань профілю. Також ми допоможемо вам підібрати ущільнювач для вікон для рідкісних виняткових випадків і таких виробників вікон як: DECEUNINCK, Framex, Trocal, Viknaland, Winhouse, Brilliant, ALMPlast.

 

Гумові ущільнювачі на пластикові вікна

 

Де купити якісний ущільнювач для пластикових вікон?

 

Герметичність і щільність при закриванні вікна і двері безпосередньо залежить від якості і стану ущільнювача. Безліч фірм не рекомендують самостійно робити заміну прокладок, але це викликано їх бажанням запропонувати свої послуги. Простіше і дешевше для власника пластикових вікон, міжкімнатних і вхідних дверей - звернутися в надійний інтернет-магазин, де асортимент дозволяє вибрати ущільнювач для пластикових вікон необхідної форми.

 

Коли ви вже визначилися з маркою вашого пластикового профілю, справа залишається за малим - вибрати відповідний варіант в нашому каталозі. Залежно від причини протягу, вам може знадобитися ущільнювач притвору (стулки), він же притискний і ущільнювач склопакета (в тому числі сендвіч-панелей). Також в розділах окремих виробників (Foris, Gealan) ми пропонуємо прогресивний рішення, а саме універсальну резинку.

 

Як замінити ущільнювач на вікні

 

Тільки перевірені товари від світових виробників з бездоганною репутацією можуть гарантувати безперебійну службу віконних конструкцій в будинку. Скориставшись пошуком по брендам, цінами і моделям на нашому сайті можна купить ущільнювач для вікон за лічені хвилини! Спеціалісти UPLOTNITELI.COM допоможуть вирішити ваші найвибагливіші запити.